Pracownicy szkoły:

      Dyrektor: dr Waldemar Ptak
     Wicedyrektor: mgr Joanna Drożdż- nauczyciel j. niemieckiego

Rada Pedagogiczna:
  1. mgr Sławomir Baturo – nauczyciel informatyki
  2. mgr Alina Bonnanauczyciel współorganizujący zajęcia
  3. mgr Karolina Bryl - nauczyciel współorganizujący zajęcia
  4. mgr Sebastian Brzezinski - nauczyciel matematyki
  5. mgr Magda Bukowska - nauczyciel matematyki
  6. mgr Wiktor Dmisiewicz - nauczyciel informatyki
  7. mgr Agnieszka Dobek - nauczyciel współorganizujący zajęcia
  8. mgr Emilia Drewczyńska - nauczyciel chemii, geografii
  9. mgr Ewelina Fojut - nauczyciel biologii, przyrody
  10. mgr Ewa Grugel – nauczyciel geografii
  11. mgr Urszula Gruntkowska – nauczycie podstaw przedsiębiorczości, historii i społeczeństwa, doradca zawodowy
  12. mgr Ewa Jaroch - nauczyciel matematyki
  13. mgr Dorota Jaworska – nauczyciel języka polskiego
  14. mgr Honorata Jeziorska - nauczyciel współorganizujący zajęcia
  15. mgr Agnieszka Jutrowska – pedagog szkolny
  16. mgr Dorota Kijora - nauczyciel języka polskiego
  17. Katarzyna Krebs-Kłosowska - nauczyciel współorganizujący zajęcia
  18. mgr Mariusz Krużyński – nauczyciel wychowania fizycznego
  19. mgr Katarzyna Kuczyńska - nauczyciel języka polskiego i języka rosyjskiego
  20. mgr Bogusława Kuffel – nauczyciel wychowania fizycznego
  21. mgr Małgorzata Kuligowska - nauczyciel współorganizujący zajęcia
  22. mgr Danuta Lenartowicz – nauczyciel biologii, chemii
  23. mgr Tomasz Lipiński - nauczyciel języka angielskiego
  24. mgr Anna Lorbiecka – nauczyciel wychowania fizycznego
  25. mgr Lidia Ewa Łapka - nauczyciel chemii, fizyki
  26. mgr Alina Okonek – nauczyciel historii i wos
  27. mgr Martyna Olejnik – nauczyciel języka polskiego
  28. mgr Ewelina Ossowska - nauczyciel języka polskiego
  29. mgr Mateusz Ott – nauczyciel matematyki
  30. mgr Paweł Paga - Nauczyciel współorganizujący zajęcia 
  31. mgr inż. Mirosława Poturalska – nauczyciel chemii
  32. mgr Oskar Pryba - katecheta
  33. dr Paweł Redlarski - nauczyciel historii
  34. mgr Magdalena Sienkiewicz –Lipińska- nauczyciel języka angielskiego
  35. mgr Katarzyna Stachowicz – Grabowska - nauczyciel j. angielskiego
  36. mgr Ewa Sudoł – nauczyciel języka niemieckiego, doradca zawodowy
  37. mgr Agnieszka Suwalska - nauczyciel informatyki
  38. mgr ks. Maciej Szczodrowski - katecheta
  39. mgr Anna Szreiber – bibliotekarz
  40. mgr Aleksandra Wegner – nauczyciel historii i wos
  41. mgr Jacek Witkowski – nauczyciel matematyki
  42. mgr Joanna Wojciechowska – nauczyciel języka niemieckiego
  43. mgr Grażyna Zakrzewska - nauczyciel fizyki , matematyki
  44. mgr Marzena Zielińska – nauczyciel matematyki
  45. mgr Dorota Ziółkowska - nauczyciel WDŻ
  46. mgr Wojciech Ziółkowski - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, podstaw przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, 

Pracownicy administracji:

  1. Emilia Thoms - referent ds. administracyjno - gospodarczych
  2. Mariola Wądołowska  - sekretarz szkoły

          Pracownicy obsługi:

  1. Krzysztof Jeliński  - woźny
  2. Andrzej Kortas - woźny
  3. Hanna Glazik - sprzątaczka
  4. Małgorzata Jelińska - sprzątaczka
  5. Mirosława Scheffs - sprzątaczka  

metryczka


Wytworzył: Lucyna Karnowska (21 lutego 2008)
Opublikował: Lucyna Karnowska (19 lutego 2008, 11:24:12)

Ostatnia zmiana: Emilia Thoms (16 grudnia 2021, 13:58:09)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 16416